O Nas

team4technic

Nasza specjalność to projektowanie mechatroniki.

T4T to inicjatywa grupy pracowników tzw. freelancerów, specjalistów działających elastycznie na zlecenia. Takie rozwiązanie pozwala oferować nam profesjonalne rozwiązania inzynierskie, wykreowane przez najlepszych fachowców, po konkurencyjnych cenach. 

Pierwszy projekt zrealizowaliśmy w 2005 roku.

Od tego czasu wykonaliśmy już ponad 300 różnych projektów – mamy więc ogromne doświadczenie. Z wieloma naszym Klientami współpracujemy latami wykonując nawet po kilka różnych realizacji dla tej samej firmy.

Ponad dziesięcioletnie, doświadczenie w branży maszyn i urządzeń, pozwala nam podejmować zarówno małe zlecenia jak i duże, złożone projekty. Nadrzędnym celem naszej działalności jest dokładne rozpoznanie potrzeb klienta oraz realizacja projektu zgodnie ze sztuką inżynierską.

Do każdego projektu podchodzimy jak do własnej inwestycji.

Nie ma dla nas skuteczniejszej reklamy niż możliwość przedstawienia Klientowi dobrze zrealizowanych projektów. To właśnie nasze realizacje przysparzają nam najwięcej nowych Klientów. Każdą realizację traktujemy w sposób unikatowy.  Dostosowujemy rozwiązania, tak aby zoptymalizować funkcjonalność maszyn i maksymalnie podnieść ich efektywność. Każdy projekt jest wspólnym przedsięwzięciem naszym i naszego Klienta. Razem definiujemy założenia projektowe, następnie opracowujemy projekt i budujemy maszynę. Nie tylko dostarczamy gotowe urządzenia, ale również asystujemy podczas jego uruchamiania a także szkolimy operatorów, pracowników  procesów i utrzymania ruchu.

Zdalna współpraca.

Nasza siedziba znajduje się w Rybniku. Jeśli obawiają się Państwo, że odległość może być tu przeszkodą we współpracy – zapewniamy, że tak nie jest.Z większością Klientów dla których pracujemy nie mieliśmy okazji się spotkać. Każdy, nawet bardzo skomplikowany projekt może powstać przy komunikacji telefonicznej, internetowe] bądź e-mail.